Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas

AKTUALNOŚCI

O kijkach słów kilka - Marcin Radomski

Marcin Radomski – Instruktor, sędzia Nordic Walking. Uczestnik zawodów rangi Pucharu oraz Mistrzostw Polski. Czy długa przerwa w zawodach spowodowana pandemią, ma swoje dobre strony? Moim zdaniem tak. Przypomina stare biegowe czasy, kiedy przerwa w startach trwała od listopada do marca. Wtedy był czas na celowe treningi ukierunkowane na budowanie wytrzymałości oraz siły. Obecnie duża ilość zawodów sprawia, że sezon nie kończy się nigdy. Trzeba z czegoś rezygnować a w wypadku gdy ktoś tym żyje i jest to jego sposób na życie, robi się mały problem. Polecasz nordic czy jednak bieganie? Bieganie jest świetne i kocham tą aktywność. Jednak nie każdy może biegać. Nordic pozwala na utrzymanie się w formie i ma wspaniałe aspekty prozdrowotne o ile jest wykonywany poprawną techniką. Należy również pamiętać, że (...) ... Więcej »

Praca obiektów MOSiR Płock Sp. z o.o. w okresie świątecznym

Praca obiektów MOSiR Płock Sp. z o.o. w okresie świątecznym   25.12 Boże Narodzenie 26.12 Boże Narodzenie Wszystkie obiekty Nieczynne Stadion Miejski 14.00 - 22.00     Pozostałe obiekty Nieczynne     Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie!   #kartaabonamentowa #karta #abonament #sport #aktywnosc #ruch #rekreacja #stadion #zdrowychswiat #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport       ... Więcej »

10 urodziny ORLEN ARENY!

Konkurs - "Blisko sportu. Blisko kultury. Blisko widowiska. 10 urodziny ORLEN ARENY!" Dzisiaj swoje 10 urodziny obchodzi nasza hala widowiskowo-sportowa ORLEN ARENA i z tej okazji zapraszamy Was do udziału w konkursie! Podeślijcie nam swoje wspomnienie dotyczące ORLEN ARENY, które zbliżyło Was do sportu, kultury lub innego widowiska odbywającego się na naszej hali widowiskowo-sportowej. Więcej o naszym konkursie znajdziecie na stronie - konkurs 10 lat ORLEN ARENY. Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #10lat #orlenarena #halasportowa #halawidowiskowa #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport ... Więcej »

Święto Niepodległości - godziny otwarcia Stadionu Miejskiego!

Informujemy, że w związku z jutrzejszym Narodowym Świętem Niepodległości, nasz Stadion Miejski w Płocku będzie czynny w godz. 14.00 - 22.00. Zachęcamy wszystkich do uczczenia oraz upamiętnienia rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę! #stadionmiejski #świętoniepodległości #polskaniepodległa #11listopada #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport   ... Więcej »

Zasady funkcjonowania dla żółtej strefy od 17 października!

  Informujemy, że zgodnie z nowymi wytycznymi Rządu dotyczącymi strefy żółtej, w której się obecnie znajdujemy, nasze pływalnie oraz siłownia od 17 października będą nieczynne. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie wytycznych i obostrzeń. Mamy nadzieję, że ten trudny zarówno dla Nas, jak i dla Was czas szybko minie! #covid19 #nowewytyczne #żółtastrefa #mosirplock     ... Więcej »

Wprowadzenie przerwy dezynfekcyjnej na pływalni PODOLANKA

Od dzisiaj na naszej pływalni PODOLANKA w godz. 13.45- 14.00 wprowadzona zostanie przerwa dezynfekcyjna. W tym czasie nie będzie można wchodzić/wychodzić z naszego obiektu, dlatego pamiętajcie, aby zaplanować swój pobyt z uwzględnieniem przerwy. Więcej informacji dotyczących funkcjonowania naszego obiektu znajdziecie w zakładce Pływalnia PODOLANKA. Dbajmy wspólnie o nasze zdrowie! #covid19 #dezynfekcja #zdrowie #bezpieczeństwo #mosirplock   ... Więcej »

7 medali MLKL Płock na Mistrzostwach Mazowsza Juniorów!

W dniach 26-27.09.2020 na stadionie AWF w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w lekkiej atletyce. Zawodnicy MLKL Płock zdobyli aż 7 medali!!! Wspaniałą formę potwierdziła Zuzanna Maślana, która pchnęła kulę 3kg na odległość 15,83m zdecydowanie zwyciężając. Jej rekord życiowy to 15,84m i jest to 11 wynik na świecie w tej kategorii wiekowej uzyskany w 2020 roku. Zuzanna startowała jeszcze w rzucie oszczepem zdobywając brązowy medal z wynikiem 34,73m. Również Daria Woźnica zdobyła dwa medale w kategorii juniorek starszych – złoto w rzucie oszczepem z wynikiem 26,94m oraz brąz w pchnięciu kulą 4kg z wynikiem 8,47m. Kornelia Kwiatkowska też zdobyła dwa medale. Drugie miejsce w rzucie dyskiem 1kg z wynikiem 23,73m oraz była trzecia w pchnięciu kulą 3kg ustanawiając swój nowy rekord życiowy (...) ... Więcej »

Płock za pół ceny!

Już w najbliższy weekend 25-27 września 2020 r. odbędzie się akcja Płock za pół ceny. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę do wykorzystania na naszych obiektach: ORLEN ARENA - darmowe wejście na ściankę wspinaczkową, Siłownia ARENA - bilet jednorazowy w cenie 6,00 zł, Pływalnia Kobylanka: bilet normalny w cenie 4,00 zł, bilet ulgowy w cenie 2,00 zł, Pływalnia Podolanka: bilet normalny w cenie 5,50 zł (godz. 6:00-8:00 oraz 20:00-22:00) oraz 7,50 zł (godz. 8:00-20:00), bilet ulgowy w cenie 4,00 zł (godz. 6:00-8:00 oraz 20:00-22:00) oraz  5,50 zł (godz. 8:00-20:00). Więcej informacji znajduje się na stronie Płock za pół ceny. Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #ściankawspinaczkowa #siłowniaarena #kobylanka #podolanka #basen #plock #mosirplock #sport #rekreacja #zdrowie     ... Więcej »

Koniec przerwy technologicznej na pływalni Kobylanka!

W związku z zakończoną przerwą technologiczną informujemy, że nasza pływalnia Kobylanka zostanie ponownie uruchomiona od 2 września (środa). Więcej informacji dotyczących funkcjonowania naszego obiektu znajdziecie tutaj. Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #kobylanka #pływanie #basen #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport     ... Więcej »

XXVII Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie ziemnym na wózkach!

Informujemy, że w związku z XXVII Indywidualnymi Mistrzostwami tenisa ziemnego na wózkach organizowanych przez SIKT w Płocku, nasze korty tenisowe w dniach 29 sierpnia - 4 września będą nieczynne. Więcej informacji dotyczących wydarzenia znajdziecie na stronie wydarzenia. Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #kortytenisowe #tenis #siktplock #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport       ... Więcej »

Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas