Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas

Chcesz naprawdę poćwiczyć, a nie tylko iść na siłownię?

Szukasz miejsca, w którym chcesz aktywnie i w miłej atmosferze spędzić czas…  Siłownia Arena to miejsce, które Ci to gwarantuje.  Przestrzenna, ponad 400 metrowa powierzchnia, wyposażona została w nowoczesny sprzęt zapewniający bezpieczny i skuteczny trening całego ciała. Na siłowni znajduje się strefa wolnych ciężarów oraz profesjonalnie wyposażona strefa cardio, dająca możliwość kompleksowego treningu kondycyjnego. Ilość urządzeń pozwala na doskonalenie wszystkich grup mięśniowych i daje możliwość prowadzenia wszechstronnych treningów siłowych oraz ćwiczeń kształtujących sylwetkę. Dla zwolenników zajęć zorganizowanych proponujemy trening obwodowy, który jest intensywnym treningiem wytrzymałościowo-siłowym, pomoże osiągnąć lepszą kondycję  fizyczną i przygotować się na „wyczynowe” uprawianie sportu.

Kadra wykwalifikowanych instruktorów otoczy Cię opieką, udzieli wskazówek jak prawidłowo wykonywać poszczególne ćwiczenia i będzie dopingować do systematycznego uprawiania aktywności fizycznej.

Czynne 7 dni w tygodniu:
poniedziałek - piątek w godzinach 7.00 – 10.00* oraz 12.00 – 22.00 (ostatnie wejście do godziny 21.00)

sobota - niedziela w godzinach 9.00 – 19.00 (ostatnie wejście do godziny 18.00)

* siłownia Arena czynna w godzinach 7.00 – 10.00 od poniedziałku do piątku tylko dla posiadaczy karnetów miesięcznych, kart abonamentowych MOSiR Płock oraz posiadaczy kart Benefit oraz FitProfit.

Więcej informacji na stronie Siłowni - zapraszamy!

Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas